Tooted

Meie eesmärgiks on pakkuda teile parima kvaliteedi ja toitainetesisaldusega toiduaineid, mida kutsutakse supertoitudeks.

Supertoidud on looduslikku päritolu toiduained, mis  asetuvad tavalise toidu ning meditsiiniliste ravimite vahepeale. Supertoitudel on pikaajaline kultuuriline taust ning väga kõrge toiteainete sisaldus.

Maakeral elab teadaolevalt üle 1,8 miljoni elava organismi, alustades ainuraksetest ja lõpetades väga keerulise inimolendiga. Sinna gruppi mahuvad ka eriti kõrge toiteainetesisaldusega toidud, millel on olnud märkimisväärne koht paljude kultuuride ajaloos. Hiljem on neid toiduaineid hakatud kutsuma “supertoitudeks”. Oluline on teada, mis teeb nendest toitudest “supertoidud” ja milles seisneb nende väärtus inimorganismi jaoks.

Supertoidud on looduslikku päritolu toiduained, millel on unikaalsed kasulikud omadused ning need toetavad meie tervist.

Erinevatelt mandritelt ning kõrgkultuuridest pärinevatel toiduainetel on tavaliselt olnud tähtis roll iidsetes meditsiinisüsteemides. Enamikke neist supertoitudest seostatakse ajalooliste lugude, müstika ja legendidega. Tänapäeva teaduslikud uurimused on välja toonud supertoitude  kõrge toitainetesisalduse ning haruldased koostisosad.

Enamik supertoite on suurepärased valguallikad ja paljud neist sisaldavad meie kehale vajalike aminohappeid. Osad supertoitudest on nn adaptogeenid, mis aitavad meie kehal kohaneda keskkonna muutustega, näiteks stressiga. Supertoite iseloomustab hea imendumisvõime ning jääkainete vähesus. Supertoidud ei kurna meie organismi vaid pakuvad hoopis rikkalikult toitaineid. Kõik supertoidud sisaldavad suurel hulgal vitamiine, mineraale ning bioaktiivseid koostisosi.

Kuigi supertoite seostatakse palju trendikusega, on hea meeles pidada, et neid toiduaineid on kasutatud söögiks rohkem ja kauem, kui ühtegi teist toiduainet meie planeedil. Kultuuriajaloolisest aspektist vaadatuna, on suurem osa meie argipäevasest toiduvalikust oluliselt rohkem erinevate trendidega seotud. Näiteks oleme me söönud margariini viimased 20 aastat, aga chia-seemneid on kasutatud toiduna juba tuhandeid aastaid tagasi. Seega, Supertoite ei tohiks kindlasti segamini ajada uute ja imeliste toidulisanditega või trendikate kaalualandamise toodetega.